Шахтар та Феєнорд у 2017 році зустрічалися на груповому етапі Ліги чемпіонів. І тоді в обох матчах перемогу здобули саме "гірники". У 2023 році команди вже зустрілися в 1/8 фіналу Ліги Європи. І перший матч переможця не виявив – нічия 1:1.

До теми Шахтарю буде несолодко: чи побачимо ми інших "гірників" у матчі проти Феєнорду

Тож 16 березня обидва клуби визначать, хто з них продовжить боротьбу за трофей та вийде у чвертьфінал Ліги Європи.

Кожну команду задовольнить перемога в основний час. Якщо ж після 90 зіграних хвилин буде нічийний результат, то на команди очікуватиме додатковий час, а за потреби – і серія пенальті.

Стартові склади

Феєнорд: Велленройтер, Гертрейда, Ганцко, Траунер, Лопес, Кьокчю, Віффер, Шиманскі, Джаханбахш, Хімінес, Ідріссі

Шахтар: Трубін, Траоре, Бондар, Степаненко, Судаков, Зубков, Михайліченко, Криськів, Бондаренко, Матвієнко, Конопля

Сайт 24 каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Феєнорд – Шахтар.