Участь у фестивалі взяли юні спортсмени віком від 10 до 15 років. Усі учасники змагань отримали дивні пропагандистські нагороди.

Дивіться також У Росії розгледіли свастику на шортах Мессі на ЧС-2022, як знак підтримки у війні проти України

Божевільний вчинок росіян

На медалях помітили написи з символами "Z" та "V", якими росіяни позначають військову техніку, яку використовують у війні проти України. Цей вчинок організаторів фестивалю доводить, що спорт – це частина великої політики, і ніякого твердження "спорт внє палітікі" немає права на існування.

На передній стороні нагороди написано: "Борись ZаРосію, Батьківщину, Vразом. Перемога буде за нами".

На зворотній стороні зазначено, з якого матеріалу зроблена нагорода. Але ця версія вкотре доводить, що у росіян настільки сильно промиті мізки, що їх вже нічого не виправить.

25.12.2022. Медаль виготовлена ковалями Донецька з осколків НАТОвських боєприпасів, якими ф**исти обстрілюють мирне населення міст Росії. Будемо жити!,
– написано на нагороді учасників фестиваль.

Дитячі нагороди на фестивалі у Росії з кіокушинкай
Дитячі нагороди на фестивалі у Росії з кіокушинкай / Фото з телеграм-каналу "Осторожно, Москва"

Цікаво, що організатори фестивалю зауважили, що призери змагань будуть нагороджені традиційними нагородами, а ці начебто з "НАТОвських боєприпасів" отримають усі учасники.

Це вже далеко не вперше, коли росіяни відзначаються своїми нацистськими жестами. То у них спортсмени на формі носять свастику, то кидають "зіги", то пропагандують вислів "спорт внє палітікі", хоча самі підтримують війну проти України.