Про це пише USA Today.

Першим, хто про це зізнався – став модель Марк Рікетсон. Інцидент трапився у його18 років, коли прийшов до Брюса на кастинг. За словами чоловіка, Вебер під час зйомки просив повністю роздягатися та пестити себе.

Читайте також: Колишній родич короля Норвегії заявив про домагання Кевіна Спейсі

Він хапав мене за руку, водив нею по моєму тілу і геніталіям... після чого поклав мою руку на свої геніталії. Наприкінці цього все він мене поцілував,
– спантеличено зізнався Рікетсон.

Він також додав, що був молодий, тому заціпенів від такої поведінки, але нікому нічого не розповідав. Однак лише зараз подав позов проти Уебера.

Про схожий випадок два роки тому розповів модель Джейсон Бойс, який також зазначив, що фотограф запрошував його на кастинг, де просив роздягнутися та пестити себе. Лише через 13 років після випадку він наважився про це розповісти на тлі секс-скандалу в Голлівуді.


Брюс Уебер знімає найкращих голлівудських зірок світу

Сама ж адвокат Рікетсона і Бойса, Ліза Блум, поділилась, що вона зіткнулася з жорстокою реальністю, де чоловіки розповіли, що після принизливих випадків з Брюсом Уебером більше не могли працювати в моделінгу. Інші моделі також звертилась до неї, але не афішували свої імена, щоб не втратити кар’єру.


Адвокат Ліза Блум з Марком Рікетсоном (ліворуч) та Джейсоном Бойсом (праворуч)