Перемога команди Реброва

Ігор Харатін вийшов у стартовому складі Ференцвароша та відіграв весь поєдинок. Перший тайм команди завершили внічию, хоча команда Сергія Реброва вважалась фаворитом цього протистояння.

Варте уваги Яремчук не забив пенальті – Гент програв ключовий матч Стандарду: відео

Свій статус Ференцварош підтвердив у другій 45-хвилинці. Спершу гості вийшли вперед у рахунку завдяки вдало реалізованому пенальті. Після чого почався справжній погром Будафока, ще три голи влетіли у володіння господарів.

У підсумку – 0:4 впевнена перемога Ференцвароша. Інший українець Олександр Зубков навіть не потрапив у заявку на гру. Для Харатіна цей матч став 35-м у футболці угорців у цьому сезоні. За цей час Ігор забив 6 голів та віддав 3 асисти.

• Після переконливої звитяги підопічні Сергія Реброва одноосібно лідирують у чемпіонаті Угорщини. У цьому сезоні клуб українського фахівця із 64 очками займає першу сходинку.
  • Найближчий конкурент Академія Пушкаша поступається лідеру 13 пунктами. Будафок перебуває на дні таблиці – 14 місце серед 15 команд.