Це вже буде третій матч між Динамо та Фенербахче в цьому сезоні. Перший раз команди перестрілися в другому раунді кваліфікації Ліни чемпіонів. І тоді Динамо за сумою двох матчів пройшло далі. Матч в Стамбулі закінчився перемогою киян в додатковий час. А переможний гол забив Караваєв, який свого часу виступав за Фенербахче.

До теми Динамо спробує не дати Фенербахче взяти реванш: прогноз на матч Ліги Європи

Тепер же команди зіграють в груповому раунді Ліги Європи. Матч Фенербахче – Динамо розпочнеться о 19:45. В Україні цей матч транслюватимуть платформи Megogo та Volia TV.

Перед матчем визначилися стартові склади команд.

• Фенербахче: Баїндир, Перес, Салаї, Енріке, Кадіоглу, Крешпу, Арао, Аліоскі, Россі, Педру, Кінг
    Запасні: Егрібаят, Азіз, Зайц, Юксек, Яндаш, Гюлер, Валенсія, Лінкольн, Кахведжи, Осаї-Самюел, Мор, Батшуаї
  • Динамо: Бущан, Дубінчак, Сирота, Бурда, Кендзьора, Шапаренко, Сидорчук, Кабаєв, Циганков, Буяльський, Гармаш
    Запасні: Бойко, Ігнатенко, Вівчаренко, Кравченко, Боль, Тимчик, Шепелєв, Перріс, Яцик, Андрієвський, Караваєв, Царенко

В Динамо варто відзначити вихід в центрі захисту Бурди в парі з Сиротою. А також повернення Циганкова – попередні три матчі він пропустив. Форварда в цьому матчі за киян зіграє Гармаш.

Онлайн-трансляція матчу Фенербахче – Динамо

Команди вже на полі й готуються до початку гри.

1'. Гра розпочалася. Футболісти Фенербахче розвели м'яч з центру поля.

3'. Зупинка в грі. Арао збив Шапаренка в центрі поля.

4'. Кабаєва збили поблизу кута штрафного майданчика. Суддя зафіксував фол. Але суперник не отримав жовту картку.

5'. Циганков вирішив пробити по воротах зі штрафного. Але влучив у стінку з гравців.

8'. Ще одна зупинка в грі. Цього разу Шапаренко відповів супернику, який після зіткнення вилетів аж за межі поля.

9'. Дуже груба гра. Черговий фол. Арбітр поки не показав нікому попередження.

10'. А от і перша картка. Гармаш отримав жовту картку за фол проти Россі в центрі поля.

12'. Черговий фол – Дубінчак збив Жуао Педро на правому фланзі.

16'. Бущан вибив м'яч далеко на хід Циганкову. Але поки кияни не можуть нічого зробити попереду.

20'. Небезпечний момент. Кадіоглу "протиснув" Кабаєва на правому фланзі. І прострілював у штрафний майданчик. Але захисники вибили м'яч.

23'. Дубінчак не дав Арау дістатися до м'яча у штрафному майданчику. Могло бути небезпечно.

24'. ​Швидка атака Фенербахче. Педру п'ятою ефектно скинув в центрі м'яч на хід Россі. Той у штрафному віддав пас під простріл Кадіоглу. Бурда вибив на кутовий. А стандарт мало не закінчився голом у ворота Динамо. Після подачі Енріке не зумів пробити головою. Але м'яч відлетів до Саллаї. Він пробивав, та Бущан встиг відбити. Педру не дотягнувся. А Енріке пробив слабо – Бущан впевнено впіймав м'яч в руки.

29'. Фенербахче продовжує тиснути на ворота Динамо. Декілька гострих моментів у штрафному киян. Єдина проблема – прийом м'яча для гравців турецького клубу.

30'. Зупинка в грі. Гармаш на полі. Його збив Енріке, але арбітр не помітив фол.

34'. Бущан невдало вибив м'яч від своїх воріт. Дійшло до удару в нижній кут воріт – Бущан відбив на кутовий.

35'. Гол. Динамо пропускає після подачі з кутового. Енріке пробив головою над Бущаном та Дубінчаком, який стояв на дальній штанзі. Енріке в штрафному виграв боротьбу в Гармаша.

Відео голу у ворота Динамо

38'. Ще один кутовий біля воріт Динамо. Цього разу Бущан кулаком вибив м'яч.

39'. І знову удар по воротах Динамо. І знову Енріке після навісу Крешпу. Та цього разу Бущан впіймав м'яч.

44'. Черговий фол проти гравців Динамо. На газоні Гармаш та Шапаренко.

45'. Арбітр додав дві хвилини.

45'. Медики виходять на поле до Гармаша.

45+2. Кінець першого тайму

Один удар, і той повз рамку воріт – це те, чим відзначилося Динамо в першому таймі. Фенербахче ж сім разів пробивало по воротах Динамо, шість з яких – у площину воріт.

46'. Другий тайм розпочався.

46'. Динамо мало одразу не пропустило. Россі відібрав м'яч у штрафному майданчику та скинув під удар. Кінг пробивав, але захисники заблокували.

47'. Динамо намагалося організувати свою атаку. Навіть помилка Саллаї в захисті не дозволила створити хоч щось небезпечне.

49'. Кінг отримав жовту картку. В ігровому моменті вдарив рукою в обличчя Сидорчуку.

53'. Буяльський лежить на газоні. Зупинка в грі.

59'. Дубінчак покидає поле. Замість нього вийшов Вівчаренко.

64'. ГОООООООЛ!!!!! Це неймовірно, але Динамо забиває ГОООООЛ!!!! Буяльський на лівому фланзі на краю поля зумів обіграти двох суперників, після чого прострелив. Циганков пробив в дотик, випередивши Переса. М'яч летів в кут воріт, і Баїндир зіграв вкрай невдало, кінчиками пальців діставши м'яча. Але той влетів у кут воріт. Рахунок 1:1.

Відео голу Циганкова

66'. Шапаренка винесли з поля на ношах. Замість нього вийшов Шепелєв.

68'. Россі отримав жовту картку за фол на Кабаєві в центрі поля. Півзахисник Динамо намагався втекти в атаку, але з порушенням правил був зупинений.

69'. Одразу потрійна заміна в Фенербахче. На поле вийшли Батшуаї, Валенсія та Кахведжі замість Педру, Кінга та Россі.

72'. Ох, який момент у виконанні Динамо. Шепелєв навісив зі штрафного, і Буяльський головою пробивав. Голкіпер у стрибку дістав м'яча, який летів під перекладину.

73'. Динамо заробило кутовий, але Циганков не може його виконати. Вболівальники "жовтих канарок" закидали його різними предметами.

78'. Сирота зіграв у підкаті ззаду проти Батшуаї в центрі поля. Жовта картка.

82'. Аліоскі збив Буяльського. Жовтка картка для гравця Фенербахче.

83'. Подвійна заміна в Фенербахче. Аліоскі та Крешпу покинули поле Вийшли Яндаш та Лінкольн. Яндаш ще перед тим отримав жовту картку, поки був на лаві для запасних.

85'. Чергова зупинка в грі. Цього разу допомога потрібна Бущану.

87'. А от і жовта картка для Бущана. Арбітр вирішив, що той затягує час.

89'. Гармаш покинув поле. Замість нього вийшов Кравченко.

90'. Арбітр додав одразу шість хвилин.

90+2. Динамо пропускає гол. Батшуаї з близької відстані відправив м'яч у ворота. М'яч до нього долетів після вкидання ауту. Рахунок 2:1.

90+4. Жовтка картка для голкіпера Фенербахче Баїндира.

90+6. Кінець матчу. Динамо програло 2:1.