"FAVBET продовжує підтримувати футбол, а разом з партнерами формує майбутнє спорту в Україні. Ми горді сприяти розвитку “Полісся” та допомагати його талановитим гравцям йти до нових перемог. Сподіваюсь, що разом ми впишемо кілька яскравих сторінок в історію клубу та всього українського футболу. Звісно, буде багато активностей для вболівальників та соціальних проєктів. Плануємо дуже активний сезон, тим більше що поліські вовки зараз показують дуже високий рівень гри", – коментує початок співпраці Денис Якимов, Head of Sport Marketing FAVBET.

Варте уваги FAVBET сплатив у серпні понад 500 мільйонів гривень податків

"Полісся" – футбольний клуб родом із Житомира з більше ніж 60-річною історією. Після перемоги у Першій лізі минулого року команда дебютувала в Прем’єр-лізі, де зараз займає другу сходинку турнірної таблиці, поступаючись лише "Шахтарю". Наступний свій матч команда зіграє проти "Чорноморця" вже 16 вересня.

Підписанням "Полісся" FAVBET продовжує реалізацію багаторічної стратегії з розвитку національного футболу. Сьогодні компанія надає підтримку клубам у Першій та Прем’єр-лізі, а також сприяє підготовці та змаганням футболістів.