Обсяги податкових платежів вдалось підвищити за рахунок більш активного залучення нових користувачів та реалізації довгострокової стратегії розвитку на українському ринку.

Детальніше У 2023 група компаній FAVBET значно посилила підтримку ЗСУ і глибше інтегрувалася в національну економіку

"Гральний ринок України досі на етапі становлення, тому нам важливо власним прикладом показувати, що галузь вміє консолідуватись та слугувати національним інтересам не лише в період зростання, але й у часи викликів", – розповіли у FAVBET.

Сьогодні FAVBET залишається одним з двох організаторів української гральної галузі, що одночасно пропонує користувачам ліцензійні послуги онлайн-казино та букмекера. Лише за перші півроку 2023-го компанія перерахувала до державного бюджету понад 280 мільйонів гривень у вигляді платежів за продовження діючих, а також нові ліцензії КРАІЛ.

Розвиваючи діяльність в Україні, FAVBET водночас збільшує залученість у благодійних та соціальних проєктах, в тому числі спільно з FAVBET Foundation.

Влітку поточного року компанія стала партнером UNITED24 та взяла участь у кількох знакових ініціативах фандрейзингової платформи Президента України.

Зокрема, виділила 57,5 мільйонів гривень на 53 нові пікапи для оснащення "Армії дронів" та стала найбільшим корпоративним донором "Операції "Єдність" із закупівлі 10 тисяч FPV-дронів, передавши 10 мільйонів гривень.

Загальна ж сума підтримки армії з боку FAVBET та за сприяння FAVBET Foundation вже сягнула 150 мільйонів гривень. Сюди входять понад 200 позашляховиків, в тому числі автомобілі для евакуації, а також більше 90 дронів різного типу.