Амбасадорами компанії стали дзюдоїстка Дар’я Білодід та волейболістка Юлія Герасимова. Обидві – талановиті спортсменки, чиї досягнення та медійність принесли їм міжнародне визнання, а їхнім видам спорту – тисячі нових вболівальників.

Варте уваги FAVBET зібрав зірок українського спорту в мотивуючому відео

Дар’я Білодід – наймолодша в історії чемпіонка світу з дзюдо, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Європи та бронзова призерка Олімпійських Ігор в Токіо. За успіхами однієї з найтитулованіших молодих спортсменок України стежать мільйони, а відтепер юну чемпіонку у її досягненнях підтримуватиме й FAVBET. В межах співпраці з брендом Дар’я буде також залучена в соціальні проєкти з підтримки різноманіття в українському спорті.

"Партнерство FAVBET – новий етап у моїй кар’єрі та можливість вплинути на життя багатьох українських дівчат, що прагнуть реалізувати себе в спорті. Рада приєднатися до команди, що розуміє силу різноманітності та важливість підтримки. Давайте робити цей світ відкритішим разом!", – каже Дар’я Білодід.

Друга амбасадорка FAVBET – Юлія Герасимова. Популярна волейболістка раніше грала за національну збірну команди України, у складі якої брала участь у трьох чемпіонатах Європи та ставала переможницею Євроліги 2017 року. Спортсменка добре відома й за кордоном, адже грала в Польщі, Румунії та Туреччині, також стала зіркою соцмереж завдяки вірусному відео з танцем, яким надихала своїх співкомандниць під час змагання.
Медійність Юлії у соцмережах додає популярності волейболу в Україні, привертає нових вболівальників, а також надихає багатьох дітей до занять цим видовищним спортом.

"Жіночий спорт має подолати великий шлях до того, щоб здобути популярність, на яку дійсно заслуговує. Разом з FAVBET ми працюватимемо над тим, щоби долати стереотипи, залучати фанатів та створювати нові можливості для того, щоб українські спортсменки якомога частіше сяяли на міжнародних аренах", – коментує Юлія Герасимова.

Дар’я та Юлія – взірці для українських дівчат та жінок. Завдяки їхньому прикладу, вони переконуються, що можуть досягати висот у будь-якій сфері, вчаться вірити у свої сили та прагнути більшого. Так вважає і Head of Sport Marketing FAVBET Денис Якимов: "Підписання двох талановитих українських спортсменок – важливий крок для FAVBET. Жіночий спорт має величезний потенціал для розвитку та сьогодні як ніколи потребує підтримки. Попереду – багато роботи, цікаві проєкти та події. Вірю, що це тільки початок".