Східні єдиноборства знову відкривають свої міцні обійми для мільйонів користувачів FAVBET. Починаючи співпрацю з Дар'єю Білодід, компанія посилює розвиток напряму бойових мистецтв та вже планує низку заходів з їхньої популяризації за участі нової амбасадорки. Йдеться як про тематичні промокампанії, так і різноманітні офлайн-події, підтримку дитячого спорту.

Варте уваги FAVBET сплатив у серпні понад 500 мільйонів гривень податків

"Дар'я – неймовірна спортсменка. Вона є обличчям українського дзюдо та водночас – голосом, який звучить на підтримку України на світовій арені. Ми раді, що Дар'я розділяє цінності FAVBET та стала частиною нашої команди. Це партнерство двох сторін, що завжди прагнуть високих результатів. Впевнений, воно буде вдалим", – каже Head of Sports Marketing FAVBET Денис Якимов.

22-річна Дар'я Білодід – наймолодша в історії світова чемпіонка з дзюдо, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Європи та бронзова призерка Олімпійських Ігор в Токіо. Її відданість спорту та незламний характер зробили її однією з найтитулованіших молодих спортсменок України, а відкритість та щирість – однією з найвідоміших.

Дар'я стане першою спортсменкою-амбасадором FAVBET, підкреслюючи зусилля компанії з підтримки та сприяння розвитку жінок у спорті. Сьогодні FAVBET є одним з найбільш активних спортивних спонсорів України, забезпечуючи підтримку професійним спортсменам та аматорам, а також співпрацюючи з провідними спортивними організаціями – Федерацією хокею України, Федерацією баскетболу України та іншими.