Об'єднуючи зусилля, обидва партнери прагнуть внести вагомий вклад у розвиток хокею в країні. Зокрема, партнерство буде зосереджене на відновленні спортивної інфраструктури, що дозволить українським хокеїстам підвищувати свій рівень гри та гідно виступати на міжнародній арені.

Варте уваги FAVBET сплатив у серпні понад 500 мільйонів гривень податків

Співпраця також передбачає спільні медійні та маркетингові проєкти, направлені на популяризацію хокею серед широкої аудиторії. За рахунок активного залучення фанатської спільноти на онлайн- та офлайн-майданчиках, а також проведення тематичних заходів, FAVBET та Федерація хокею України планують збільшити взаємодію із поціновувачами спорту та зробити хокей більш доступним для української аудиторії.

"Ми пишаємося тим, що можемо взяти участь у розвитку хокею в Україні. Віримо, що наша співпраця з Федерацією хокею України принесе позитивні зміни не лише в професійному спорті, але й дозволить ще більшій кількості українців відкрити для себе цей захоплюючий вид спорту, який сьогодні незаслужено перебуває в тіні більш масових дисциплін", – каже Head of Sports Marketing FAVBET Денис Якимов.

Коментуючи початок співпраці, президент ФХУ Георгій Зубко зазначив:

"Об'єднання з лідером ринку відкриває нові можливості для розвитку та стимулює нові імпульси до дій. Партнерство з Favbet не просто комерційна угода; це взаєморозуміння та спільне бачення важливості спорту для нашої країни. Спорт є частиною нашої ідентичності, і маючи сильних партнерів поруч, ми можемо зробити ще більше для його популяризації та розвитку. Особисто я завжди вірив, що наші шляхи з FAVBET перетнуться. Відчуваю, що в цьому партнерстві є набагато більше потенціалу та можливостей, ніж може здатися на перший погляд. Спільно ми можемо досягти нових вершин".

Партнерство з ФХУ – чергова віха системних зусиль FAVBET з підтримки українського спорту під час війни. Сьогодні компанія підтримує низку футбольних клубів, є партнером ФБУ, спонсорує талановитих спортсменів, а також сприяє розвитку дитячого спорту через благодійний фонд FAVBET Foundation.