Легія – Динамо Київ 1:3

Голи: Стржалек, 54 – Буяльський, 3, Бесєдін, 56, 70.

У рамках благодійного турне на допомогу жителям України, які постраждали від військової агресії Росії, Динамо зіграло проти Легії, пише 24 канал.

Кияни попри повну відсутність практики, переграли польську Легію з рахунком 3:1.

На початку поєдинку підопічні Мірчі Луческу вирвалися вперед. Забитим м'ячем відзначився Буяльський. Віталій впав на коліна і звернувся руками до неба.

У другому таймі поляки зрівняли рахунок. На 54 хвилині матчу Стржалек успішно пробив у ворота киян. Переможний дубль оформив Артем Бєсєдін, який після нового року повернувся на поле після травми коліна, отриманої на Євро-2020

За варшавську команду зіграв українець Ігор Харатін, якому партнери довірили капітанську пов'язку. Також у старті Легії вийшов Йоель Абу Ханна, який виступав раніше за луганську Зорю.

Словенець Беньямін Вербич, орендований Легією у Динамо, символічно зіграв за кожну з команд.

У наступному поєдинку Динамо зіграє проти турецького Галатасарая. Матч запланований на 14 квітня.

Легія – Динамо: огляд матчу