21 грудня під час матчу Сегунди між "Альбасете" й "Ельче" на трибунах з'явився банер "Ми всі – Зозуля".

Крім того, на 10-й хвилині поєдинку фанати скандували ім'я Зозулі. Як відомо, Роман грає за "Альбасете" під 10-м номером.

Фото з матчу "Альбасете" – "Ельче" / lasexta.com

Поєдинок завершився мінімальною перемогою "Ельче" 0:1. Роман Зозуля відіграв повний матч.

Що відомо про образи на адресу Зозулі?15 грудня під час матчу Сегунди між "Райо Вальєкано" й "Альбасете" фанати команди-господарки вигукували образливі вигуки на адресу Зозулі, називаючи його нацистом.

Головний арбітр гри двічі зупиняв матч, а на другий тайм футболісти "Альбасете" відмовилися виходити. Поєдинок не було дограно.

Деталі конфлікту: Скандал з Романом Зозулею: чому фанати називають його нацистом і до чого тут Росія