На тренерську базу "Спортінга" прийшли близько 50 розлючених фанатів команди. Спочатку вони ображали футболістів та тренера Жорже Жезуша. Однак деякі з них перелізли через паркан та напали на гравців команди, повідомляє O Jogo. При цьому нападники використали ремені, факели та металеві предмети.

Читайте також: Арбітра Чемпіонату світу з футболу у Росії арештували за організацію договірного матчу

В результаті нападу травми отримали Баст Дост, Йосіп Мішич та Родріго Батталья. У першого з них – травма голови.

Бас Дост отримав травму після нападу фанатів

Після цього нападу футболісти відмовляються виходити на матч фіналу кубка Португалії, який має відбутися 20 травня. У нього "Спортінг" гратиме проти "Авеша".

Читайте також: Павелко потрапив у новий скандал з Кубком Ліги Чемпіонів

Варто зазначити, що це не перший скандал навколо "Спортінга". Нещодавно президент клубу Бруну де Карвалью відсторонив головний склад команди від тренувань. Футболістів не пускали на базу, і вони підтримували форму самостійно. Таке рішення де Карвалью пояснив відсутністю мотивації у гравців, звинувативши їх у поразці "Атлетіко" у матчі Ліги Європи. Футболісти ж у відповідь заявили, що замість підтримки від керівництва, вони отримали лише критику і почали вимагати вибачень від президента. 16 футболістів розмістили у Instagram однаковий запис про це. При цьому Бас Дост, який теж був відсторонений, не підтримав футболістів у цьому.

Згодом конфлікт вдалося залагодити. Однак він може "розгорітися" з новою силою, адже деякі футболісти після нападу попросили про трансфер.

Варто зазначити, що 21 нападник на футболістів "Спортінга" вже затриманий.