Бійка французьких фанатів

Перша частина зустрічі завершилась із "сухим" рахунком 0:0. Команди пішли на відпочинок. У перерві матчу уболівальники вирішили розважитись, але відзначились із негативної сторони.

Варто побачити Фанати Динамо та Олександрії влаштували криваву бійку під час матчу: відео

У перерві поєдинку фанати Ланса прорвали на футбольне поле крізь стюардів, які контролювали безпеку на трибунах під час зустрічі. Уболівальники побігли до сектору, де сиділи ультрас Лілля, після чого почалася масова бійка між фанатами обох клубів.

Конфлікт змогла зупинити лише поліція. Через такий вчинок фанатів матч був перерваний на 30 хвилин. Однак поєдинок французької першості таки був дограний.

• Матч завершився мінімальною перемогою Ланса. Перемогу господарям приніс Пшемислав Франковський, який забив на 74-й хвилині зустрічі.