Дев'ять хвилин минуло після свистка арбітра про початок другого тайму, як рахунок став 4:0. Торрес протиснув двох суперників, які таки змогли у двох відібрати м'яч. Захисники Коста-Рики та голкіпер чомусь не стали вибивати круглого якомога далі від воріт, пише 24 канал.

До теми Іспанія на класі знищує Коста-Рику: м'яч тричі побував у воротах суперника "Фурії Рохи"

Просто без шансів для Коста-Рики

Цим скористався Ферран. М'яч знову опинився у ногах Торреса, який із розвороту легко пробив під дальню стійку воріт Наваса. Дуже шкода Кейлора у такі жалюгідній грі його партнерів по команді.

Підопічні Луїса Енріке забили вчетверте у ворота суперника. Схоже, що футболісти Іспанії можуть вже думати про наступного опонента у груповому раунді.