Півзахисник Ніколо Барелла тепер назавжди буде на тілі одного з італійських фанатів. Уболівальник зробив кумедне тату із зображенням п'яного футболіста.

Це цікаво 5 причин успіху збірної Італії на Євро-2020

На цьому малюнку гравець Інтера насолоджується святкуванням під час візиту до президента Італії Серхіо Маттарелли у Римі. На зустрічі Барелла вирізнявся серед інших футболістів збірної Італії. Гравець був у сонцезахисних окулярах та не боявся випивати.

Зображення півзахисника доповнюється надписом: "It's coming Rome".

• У фіналі Євро-2020 Італія зіграла проти Англії. Команда "трьох левів" першою розмочила нулі на табло. Але італійці у другому таймі зрівняли рахунок та перевели матч в овертайми, які не дали результату. На фанатів чекала серія післяматчевих пенальті, де влучнішими були футболісти "скуадра адзурри" (3:2).
  • Італія – переможець чемпіонату Європи-2020. Італійці відзначили перший тріумф із 1968 року.