Господарі здобули розгромну перемогу з рахунком 3:0. В одному з голів своєї команди безпосередню участь взяв Віталій Миколенко, пише 24 Канал.

Вдале підключення до атаки

Український захисник вийшов у стартовому складі "ірисок" і провів на полі весь поєдинок. Наприкінці зустрічі він віддав гольову передачу на партнера.

Сталося це на 84-й хвилині матчу, коли рахунок вже був 2:0. Миколенко розпочав атаку вкиданням з ауту, після чого увірвався у штрафний майданчик суперника, отримав передачу та віддав пас на форварда Евертона Бету, який відправив м’яч у сітку.

Дивіться відео з асистом Миколенка в матчі з Донкастером

Зазначимо. Це була перша результативна дія Віталія Миколенка в сезоні-2024/2025. У новій кампанії він провів усі 3 матчі "ірисок" з першої та до останньої хвилини.

У наступному поєдинку Евертон зіграє проти Борнмута Іллі Забарного. Він відбудеться 31 серпня та розпочнеться о 17:00.