У четвер, 2 березня, у чеському Нове-Место визначилися медалісти чоловічої спринтерської гонки на 10 км. Збірна України була представлена п'ятіркою найсильніших біатлоністів.

Топ результат Дудченка

Першим на трасу серед українців вийшов Денис Насико. 27-річний біатлоніст допустив два промахи, але у швидкості значно поступався лідерам гонки. У підсумку Денис єдиним з українців не потрапив до топ-60 і не кваліфікувався до персьюту.

Капітан збірної України Дмитро Підручний допустив три помилки на вогневих рубежах. Свою неточність Дмитро надолужив на трасі, що дозволило йому фінішувати на 32-му місці.

Майже бездоганно пройшов трасу Антон Дудченко. Українець не допустив жодної помилки на вогневих рубежах. Якби Антон додав у швидкості, то міг претендувати на потрапляння до топ-10. Втім 17-те місце стало другим найкращим результатом у його кар'єрі на цьому рівні.

У залікову зону потрапив Артем Прима, який показав 35-й результат з одним промахом. Кваліфікувався до гонки переслідування і Богдан Цимбал, який фінішував 43-м.

А переможцем спринту цілком прогнозовано став норвежець Йоганнес Бьо. Він випередив свого брата, який фінішував другим. Третя сходинка п'єдесталу дісталася ще одному представнику Норвегії – Ветле Крістіансену.