Після початку повномасштабної війни проти України російський спорт почали відсторонювати від змагань. Команди з РФ не допускають до престижних турнірів, а спортсменів змушують виступати під нейтральним прапором.

До теми "А шо такоє": Росія залишається в УЄФА

Втім представники РФ все ж таки іноді проникають в цивілізований світ. Нещодавно у соцмережах з'явилась фотографія капітана збірної Естонії Костянтина Васильєва на Новий рік.

Гравець Флори опинився на одному знімку із головним тренером збірної Росії Валерієм Карпіним. Також у цій компанії був колишній гравець Карпат Сергій Зеньов та найкращий бомбардир в історії збірної Естонії Андрес Опер.


Естонська компанія з Валерієм Карпіним / інстаграм Андрія Степанова

Ця світлина викликала обурення у Естонії. Вболівальники національної збірної вимагають від головного тренера позбавити Васильєва капітанської пов'язки. Сам Васильєв прокоментував цю зустріч так:

Я не можу сказати нічого більше того, що є на фотографії. Так, ми зустрілись. Нормальна вечеря та розмови про футбол. Складно щось ще відповісти з цього приводу,
– заявив футболіст.

Читайте також Росія втратила титуловану шахістку, яка виступила проти війни в Україні

Варто відзначити, що Костянтин встиг пограти три роки у чемпіонаті Росії за Амкар з Пермі. Правда, це було ще до початку війни в Україні (2011-2014), адже саме після цього Васильєв перейшов у польський Пяст.