Ураган продовжує феєрити у Європі. Цього разу ніщивної поразки зазнав італіський клуб Еболі з рахунком 7:4 у першому турі ЛЧ.

Варте уваги Як Іванчук зробив "хід року", але при цьому програв партію

Українці невдало розпочали поєдинок, швидко пропустивши, але згодом виправили ситуацію. На перерву Ураган йшов, як лідер – 2:1. У другому таймі команди розщедрились на голи та у сумі заколотили 8 штук. До речі, Еболі не зміг реалізувати два пенальті у ворота нашого клубу. Також українці двічі отримували вилучення у цьому поєдинку, та це їм не завадило вберегти перемогу в мачті. Як результат – здобуто три залікові бали та очолено групу Ліги Чемпіонів.

Ураган (Україна) – Еболі (Італія) - 7:4

Голи: Моспан, 16, 34; Шатурма, 19(п); Микитюк, 24, 33; Швед, 38; Фаренюк, 40 – Санчез, 4,30; Луїзіньйо 30, 34(п);

Нереалізовані пенальті: Луїзіньйо, 35, 38;

Вилучення: Корсун, 34; Микитюк, 37 – Венасіо, 22;

У еліт-раунді футзальної Ліги Чемпіонів представлено 16 команд з різних країн, які поділені на чотири групи по чотири команди. Зіграють клуби між собою по одному поєдинку. Ураган потрапив у квартет з такими клубами: Еболі (Італія), Спортінг (Португалія), Лозніца (Сербія). Кожен переможець групи вийде у фінальну частину турніру.

Хотілось би нагадати, що не Ураган мав представляти Україну на єврокубковій арені, а херсонський Продексім. Через початок війни Росії проти України, чемпіонат України з футзалу було достроково зупинено. Продексім став лідером турнірної таблиці та отримав змогу виступати у єврокубках. Але команда не змогла реалізувати свої плани через окупацію Росією їхнього рідного Херсону. Продексім тимчасово призупинив своє існування, а тому Урагану довелось підмінити їх у Лізі Чемпіонів.

Наступний поєдинок українці проведуть проти Спортинга у четвер, 24 листопада. До слова, португальці також змогли здобути перемогу у першому турі, оскільки здолали Лозніцу (4:2).