Читайте також: Еліна Світоліна перемогла у фіналі Підсумкового турніру WTA

Світоліна піднялася одразу на три позиції вверх, зайнявши четверте місце. Українка обійшла Наомі Осаку, Слоан Світвенс (саме американку обіграла Світоліна у фіналі Підсумкового турніру) та Петру Квітову (яка теж програла українці ще на груповій стадії).

Варто додати, що це не найкращий показник українки у кар’єрі. На початку 2018 року Світоліна була третьою ракеткою світу.

Читайте також: Скільки заробила Світоліна за перемогу у Підсумковому турнірі WTA: чимала сума

Щодо решти українок, то Леся Цуренко залишилася на 27-ій позиції, а Даяна Ястремська – на 60-ій.

Читайте також: Хто така Даяна Ястремська: історія 18-річної зірки українського тенісу

Катерина Козлова та Марта Костюк піднялися на дві позиції вверх. Тепер вони 104-а та 119-а відповідно. Натомість Ангеліна Калініна опустилася на один щабель вниз і тепер 109-а.

Найбільший ривок вверх серед українок зробила Даша Лопатецька. Вона піднялася одразу на 217 позицій вверх. 15-літня тенісистка тепер на 523-ій позиції. Все завдяки тому, що тенісистка дійшла до півфіналу турніру у канадському Сагне, подолавши перед тим три кола кваліфікації та ще три кола основного турніру. При цьому українка обіграла чотирьох тенісисток, які перебували значно вище неї у рейтингу, у тому числі четверту та шосту сіяних на турнірі Наомі Броуді та Джесіку Понше відповідно.