Дебютний гол у Швеції

Перший тайм між цими клубами завершився нічиєю 1:1. По перерві Марек Гамшик вивів господарів вперед у рахунку. Чудовий удар вдався найдосвідченішому футболісту Гетеборга.

Цікаво Гравець клубу АПЛ отримав українське громадянство: чи зіграє він за збірну

На 52-й хвилині гості розрядили ситуацію після подачі з кутового. Але м'яч на межі штрафного підхопив Гамшик та удар з льоту пробив прямо у дев'ятку воріт. Голкіпер не мав шансів після такої гармати від словацького півзахисника. Для футболіста цей гол став першим у футболці шведської команди.

• Гамшик перейшов у Гетеборг 8 травня 2021 року. Після трансферу гравець вже встиг взяти участь у 6 матчах, у яких відзначився голом та віддав один асист. Його угода зі шведами розрахована лише до кінця серпня 2021 року.

Однак зберегти перемогу господарям не вдалось. На 65-й хвилині гості зрівняли цифри на табло та встановили остаточний рахунок зустрічі – 2:2 бойова мирова.