Стаховський: В тому, що я зробив, немає нічого надзвичайного

Сергій розповів, як він дізнався про війну. За його словами, він був на відпочинку у Дубаї, 24 лютого до нього зателефонували батьки та розповіли, що почалася повномасштабна російсько-українська війна.

Читайте також Стаховський звернувся до Надаля, який виступив проти відсторонення росіян від Вімблдону

Тенісист розповів, що від того дзвінка він не спав три доби.

Я не міг повірити тому, що читаю в новинах, я намагався зрозуміти наскільки все погано і що мені робити далі,
– пригадав Стаховський.

Тенісист вирішив як діяти далі. Він закупивши всю необхідну амуніцію, приїхав до Києва і вступив до лав столичної тероборони.

"У перші кілька тижнів я вірив, що росіяни, побачивши, що робить їхня армія, побачивши бомбардування Харкова та Києва, вийдуть на протести. Але цього не сталося. Ніхто не вийшов", – розповів колишній спортсмен.

Він також розповів, чому вирішив приїхати до України. Сам же колишній спортсмен не бачить нічого героїчного у своєму вчинку.

Я не можу описати ненависть, яку відчуваю до російської армії. Тому я залишив трьох дітей і дружину, яку я обожнюю, і пішов захищати свою країну, я пішов захищати свою сім’ю. І в тому, що я зробив, немає нічого надзвичайного,
– додав Сергій.

"А ми, зі свого боку, щасливі прийняти видатного українського спортсмена у свою велику сім’ю рятувальників-добровольців", – повідомили у пресслужбі ДСНС.

Стаховський з перших днів захищає Україну

  • Колишній тенісист на момент повномасштабного вторгнення був не лише в Києві. Раніше він розповідав, що також їздив Київською областю.
  • Йому було важко підібрати слова, аби описати те, що він побачив у Бучі, Ірпені та інших містах, де бувала путінська орда.
  • Також екстенісист їздив до Харкова.
  • Раніше він повідомляв, що повернувся до Угорщини. За словами Стаховського, його взяли в резерв, і він будь-коли може повернутися на службу.