В ексклюзивному інтерв’ю сайту 24 Каналу титулована стрибунка у висоту пригадала свою перемогу на чемпіонаті світу-2023. Тоді у столицю Угорщини Будапешт з’їхались найкращі легкоатлетки з усієї планети, окрім ворожих країн.

До теми Дуже хочу вписати своє ім'я в історію легкої атлетики, – Магучіх розповіла про плани на кар'єру

Магучіх: Ніхто не бачив, як я стрибнула з першого разу 1,9 метра

Тоді Ярослава із першої спроби взяла 2,01 метра та стала єдиною серед 15 представниць, якій підкорилась ця висота. Магучіх вперше у кар’єрі стала чемпіонкою світу, адже до 2023-го року двічі здобувала срібні нагороди на ідентичному старті.

"Це трішечки теж відповідально, але я вже професійна спортсменка, яка багато років виступає, то я вже не дивлюся, хто там на трибуні. Звичайно, є якась енергія від них. А так я стрибаю для всього стадіону, для людей, для глядачів, які дивляться і підтримують мене", – розповіла чемпіонка світу-2023.

ЧС у Будапешті був особливим для Ярослави, адже із трибун за неї вболівали її рідні.

Мама була в Будапешті, і ніхто не бачив, як я стрибнула з першого разу 1,9 метра. Ніхто не дивився. Всі бачили тільки мої початкові спроби на 1,94 метра, де я з першого разу не взяла планку. Мамі відразу стало погано, вона шукала "Корвалол", потім вона вийшла з сектору, взагалі не дивилася. Коли я вже стрибнула, сестра пішла її шукати, щоб вона там не заблукала на цьому стадіоні,
– сказала Ярослава.

Магучіх відверто розповіла, що такі моменти із падіння планки є нервовими для неї, адже помилятись на маленьких висотах є дуже великою розкішшю для суперниць.

Легкоатлетка пригадала торішній ЧС, коли тільки за кількістю використаних спроб поступилась Паттерсон у боротьбі за перемогу. Однак українка зауважила, що не завжди вдається стрибати так ідеально, як би цього хотілось.

Також у Будапешті у Ярослави була ще одна юна фанатка, це її племінниця, яка дочекалась її після усіх післязмагальних подій, аби однією з перших привітати її з тріумфом.