Назвав негром

Піке поділився думками щодо зіткнення Хемілтона з пілотом Red Bull Максом Ферстаппеном на гран-прі Великої Британії. Він вжив у розмові "neguinho". У Бразилії це слово є аналогічним до n-word (негр) в англійській мові.

Дивіться також Покарання за недовіру: Хемілтон скинув у річку тренерку після подіуму в Канаді – епічне відео

Нельсон тричі вживав цей термін, звинувачуючи семиразового чемпіона світу в "брудному трюку".

Зазначимо, що Нельсон є батьком Келлі Піке – дівчини Ферстаппена.

У Формулі-1 вже відреагувала на інцидент.

"Дискримінаційні чи расистські висловлювання неприйнятні в жодній формі, їм немає місця у суспільстві. Льюїс – неймовірний амбасадор нашого спорту й заслуговує на повагу.

Його безперервні зусилля щодо збільшення різноманіття та інклюзивності є уроком для багатьох, і ми у Ф-1 дотримуємося таких поглядів", – повідомила Формула-1.

Що відомо про зіткнення Ферстаппена та Хемілтона

  • Ця гонка відбулася 18 листопада 2021 року. Макс Ферстаппен зійшов з дистанції гран-прі Великої Британії. Пілот Red Bull розбив болід в результаті зіткнення з Льюїсом Хемілтоном.
  • Інцидент трапився на першому колі гонки. Пілоти боролися за лідируючу позицію: Хемілтон підчепив болід Ферстаппена і той вилетів у загороджувальні бар’єри.
  • За зіткнення з Ферстаппеном Хемілтон оштрафований на десять секунд.
  • Наразі Макс Ферстаппен очолює загальний залік у сезоні-2022/2023. У його активі 175 очок. Хемілтон лише 6-й, він має 77 пунктів.