Під час подружнього життя з Надією Навроцькою Тимощук зібрав колекцію дорогих ікон. Але після розлучення він забрав її разом із собою до Росії.

Дивіться також Віктора Корнієнка викликали до збірної України з футболу

Контрабандою в особливо великому розмірі (близько 10 мільйонів євро) Тимощук їх вивіз до Росії. Він колись розповідав, що це українське надбання тощо. Але вивіз їх до Росії, і вони перебувають у підвалі його квартири на Крестівському острові. Тимощук завіз це, начебто, українське надбання до Росії. Це були наші ікони, але по суті не можна вивозити такі цінності з України,
– сказала вона.

Окрім цього, колишня дружина футболіста розповіла, що Тимощук зміг спокійно вивезти своє майно з Донецька та навіть отримав грамоту від самопроголошеного уряду так званої ДНР.

"А з Донецька теж Тимощук вивіз через свої зв'язки наше майно, все, що міг, до Росії. А чому б і ні? У перші роки війни Тимощук отримав навіть якусь грамоту від керівництва "ДНР". Тож із Донецька теж може вивозити, що хоче. Тому я переконана, що із Росії Тимощук не збирається взагалі ніколи повертатися до України. Туди в Росію вітер йому якось дме сильніше, а він за вітром", – додала колишня дружина.

Тимощук працює у Зеніті з 2017 року

  • Тимощук перейшов у Зеніт у 2007 році з донецького Шахтаря. У російському клубі Анатолій став капітаном і виграв з клубом Кубок УЄФА.
  • У 2009 році Анатолій перейшов у Баварію, з якою виграв Лігу чемпіонів. У 2013-му Тимощук повернувся у Зеніт.
  • 10 лютого 2017 Тимощук отримав тренерську ліцензію класу PRO. Це дозволило йому увійти до тренерського штабу Зеніту.
  • У березні приєднався до тренерського штабу російського клубу як помічник головного тренера.
  • Тимощук провів рекордну кількість матчів за збірну України – 144 поєдинки. На другій сходинці Андрій Шевченко – 111.