У цьому матчі Наталія Зінченко вирішила перевірити найближчий резерв. І українки непогано почали матч, але забити не зуміли.

Варте уваги Товариський матч Україна – Бахрейн можуть провести у Харкові

Зате вдалося відзначитися суперницям. Перший гол влетів після подачі з правого флангу, а на 31-й хвилині українки пропустили вдруге після закидання з глибини на лівий край штрафного.

Такий перебіг подій призвів до того, що вже на 39-й хвилині у складі збірної України відбулося одразу шість замін. І це дало результат – ще до перерви українки один гол відквитали – відзначилась Козлова.

У другому таймі українки продовжили домінувати на полі. Але відзначитися вдалося лише завдяки пенальті. Удар з позначки чітко реалізувала Апанащенко.

Вирвати перемогу українкам вдалося уже в компенсований час: після комбінації з пасом п'ятою від партнерки Апанащенко оформила дубль, перекинувши голкіпера Індії.

Відтак збірна України здобула вольову перемогу над Індією 3:2. І на цьому закінчила свої збори в Туреччині.