Британський боксер Джозеф Джойс впевнений, що Тайсону Ф'юрі поєдинок з Олександром Усиком не віддаватиме солодким присмаком. Супертяж впевнений, що більшість намарно недооцінює українського боксера.

Варте уваги Ми не повинні змушувати людей переходити, – Усик, який відмовився від мови окупанта

Став на захист Усика

Бій за усі титули суперважкої ваги може відбутися у квітні або травні. Джо Джойс, який в очікуванні свого шансу, аби увійти в боротьбу за світові нагороди, вирішив поділитись своїми думками та очікуваннями щодо майбутнього поєдинка між Ф'юрі та Усиком. Британцю не подобається ставлення публіки до українського боксера напередодні легендарної зустрічі.

Усик у другому поєдинку з Джошуа показав себе. Відразу почав проводити удари, майже весь бій контролював ситуацію, чудово рухався. Ф'юрі, звичайно, вищий і в нього більший розмах рук, але легко йому не буде. У Усика божевільний рекорд, у тому числі досвід 350 аматорських боїв, а після цього відмінні виступи в крузервейті та супертяжах. Він реально потужний боксер, і помиляються ті, хто думає, що Ф'юрі витре Усиком підлогу,
– вважає Джойс.

Успіхи британського боксера

  • Джо Джойс – срібний призер Олімпійських ігор-2016, чемпіон Європейських ігор, бронзовий призер чмепіонату світу.
  • Британець за свою кар'єру провів 15 поєдинків. Майже усі, а саме 14 боїв Джойс завершив нокаутом, а також жодного махачу він і не програв.