Три українки в топ-20

Контрольні гонки у Шушені важливі, адже за їх підсумками тренер збірної України Урош Велепець буде визначатися зі складом на етапи Кубка світу. Україну в мас-старті представили дев'ятеро біатлоністок. Ірина Петренко знялася з гонки.

До теми Джима стала 8 у спринті у Норвегії: ще три біатлоністки з України у топ-20

Найкраще мас-старт з українок подолала досвідчена Валентина Семеренко. Вона з одним колом штрафу фінішувала 12-ю попри те, що стартувала 34-ю.

З одним колом штрафу на 14-й сходинці мас-старт завершила Анастасія Меркушина. Українка втратила чотири позиції у порівнянні зі стартовою.

Невдалий мас-старт виявився для Юлії Джими. Наша біатлоністка стартувала 8-ю, але через 6 штрафних кіл завершила гонку 39-ю.

Розчарувала й Олена Підгрушна (Білосюк). Лідерка нашої команди допустила два промахи й фінішувала тільки на 34-у місці.

Натомість прорив вдався перспективній Дар'ї Блашко. З чистою стрільбою Блашко вдалося фінішувати на 23-у місці, стартувавши 46-ю.