Виліт двох українок

Першою суперницею 24-річної Ангеліни Калініної була Шелбі Роджерс. Американка у двох сетах впоралась із українкою. Калініна була близькою до того, щоб взяти першу партію, перевівши гру у тай-брейк. Роджерс впевнено розібралась із суперницею з України – 7:2.

Дивіться також Світоліна та Ястремська у вогні: неймовірні удари українок найкращі на US Open – відео

Перший сет був за представницею із США – 7:6. Друга партія була ще легшою для американки – 6:2. Ангеліна боролась до кінця. Про це свідчить останній затяжний гейм, коли Шелбі взяла партію лише після третього матч-пойнту.

Калініна припинила свої виступи на Індіана-Веллс. Іншою українкою, яка покинула турнір у першому колі, стала Катерина Козлова. 27-річна українська тенісистка не впоралась із росіянкою Людмилою Самсоновою. Матч теж завершився за підсумками двох сетів – 4:6, 6:7. Українка перевела гру у другій партії на тай-брейк, але поступилась росіянці з відставанням у два результативні розіграші.

  • Відразу дві українки покинули турнір вже на його старті.
  • На корт вийдуть ще три українські тенісистки – Еліна Світоліна, Даяна Ястремська та Марта Костюк. Остання вже провела свій стартовий матч, у якому вона здобула перемогу над китаянкою Шуай Чжен – 2:1 (6:3, 1:6, 6:2).
  • Нагадаємо, що Україна повторила рекорд за кількістю тенісисток в основній сітці турніру в Індіан Веллс – п'ять спортсменок.