Бех-Романчук: Деякий час взагалі не тренувалась

Українська легкоатлетка змогла виїхати на чемпіонату світу та принести країні срібну медаль у сербському Белграді. Після змагань Марина Бех-Романчук в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу розповіла про те, як повномасштабний напад Росії на Україну змінив її спортивне життя.

Цікаво прочитати Подавали протест, але поставились до нього холодно, – Бех-Романчук про спірний момент на ЧС

Легкоатлетка розповіла, що у першій дні війни взагалі не виходила на доріжку, займаючи допомогою українцям. Дім Бех-Романчук та Михайла Романчука став прихистком для земляків.

Після чемпіонату світу легкоатлетка вирушила на збори у Португалію. Відзначимо, що збір був за планом Бех-Романчук, але за тривалістю дещо меншим.

"Складно сказати, коли буде мій наступний старт"

Бех-Романчук сподівається, що після збору у Португалії вона повернеться в Україну, де буде продовжувати підготовку до сезону. Через складну ситуацію та невідомість Марина навіть не може сказати своїм прихильникам, коли вона знову вийде на старт.

Зазвичай у травні ми повертаємось додому та тренуємось на рідних українських стадіонах. Важко сказати, як зараз будуть складатись обставини. Дуже сильно сподіваються, що у травні ми таки повернемось додому. Наразі думаємо, як бути далі, складаємо плани, тому поки складно сказати, коли буде мій наступний старт,
– зізналась українська легкоатлетка.

  • Нагадаємо, що на чемпіонаті світу у приміщенні Бех-Романчук стала другою у потрійному стрибку. Ця дисципліна "нова" для українки на престижних стартах, але характер допоміг Марині взяти медаль.
  • Була близька українка й до другої нагороди у коронних стрибках у довжину, але мінімальний та спірний заступ "забрав" у неї медаль. Хоча ця спроба була одна з найкращих у її кар'єрі.