Проте цей фантастичний стадіон був у експлуатації менше, ніж 5 років. У 2014 році росіяни тимчасово окупували українське місто Донецьк і після цього там розпочався справжній занепад.

До теми "Донбас Арена" зазнала нових руйнувань після обстрілів окупантів: сумне відео

В агресорів не вистачає розуму доглядати за неймовірним стадіоном

Винятком не стала й "Донбас Арена", за якою в місті ніхто не зміг нормально доглядати й вона з часом почала втрачати свій шарм. Місцеві гауляйтери довели до жахливого стану майже 53-тисячний стадіон та не знають, як його відремонтувати. Тому не вигадали нічого кращого, ніж зруйнувати те, чого не будували.

Місцевий блогер розповів, що окупанти збираються піти на такий крок через тріщини на головних опорних балках та начебто через це арена стала непридатною. Тимчасово чинна нелегітимна влада, за словами автора відео, на місці "Донбас Арени" нібито обіцяє побудувати нову, більш сучасну та функціональну арену.

Дивіться відео з Донецька, де невдовзі можуть зруйнувати один із найкращих стадіонів у Європі

Нагадаємо, що свій останній матч у Донецьку Шахтар зіграв 2 травня 2014 року, де переміг маріупольський тоді ще Іллічівець з рахунком 3:1. Усього ж "гірники" провели на новій рідній арені з 2009 року 102 матчі, в яких здобули 80 перемог при 14 нічиїх та 8 поразках.