"Донбас" здобув другу поспіль виїзну перемогу

20 січня 2014, 18:17

Єдиний представник України у Континентальній хокейній лізі "Донбас" відсвяткував другу поспіль перемогу на чужому льоду. Цього разу підопічні Андрія Назарова впоралися із омським “Авангардом”.

Впродовж двох періодів жодній із команд не вдалося пробити голкіперів суперника - Ян Лацо та Хенрік Карлссон діяли бездоганно.

Першим таки здався кіпер господарів, який не зумів впоратися із потужним кидком з близької відстані у виконанні Лукаша Кашпара усередині третьої 20-хвилинки. Коли ж "Авангард" кинувся відігруватись, "Донбасу" вдалося організувати контратаку, у підсумку якої Євген Дадонов таки проштовхнув шайбу у ворота Карлсона.

Тож 2:0 - тріумф дозволив донеччанам повернутися на четверту сходинку Західної конференції.