Та як і в першому матчі, "Донбас" розгромив суперників. Цього разу з рахунком 8:3.

Відкрити рахунок господарям льодового майданчика вдалося, як тільки минула перша хвилина гри, зусиллям Віталія Ляльки. А до четвертої хвилини матчу "Донбас" був попереду у дві шайби – відзначився Віталій Кірющенков. Перший період ж закінчився так, як і у попередньому матчі – третю шайбу закинув Володимир Чердак.

Значно цікавіше команди провели другий період – спочатку Микита Шабанов на зумів скоротити відставання. Та невдовзі різниця знову склала три шайби – Ілля Смирнов реалізував більшість. А згодом і оформив дубль. До кінця періоду команди ще раз обмінялися влучними кидками – Іван Федосов за "Вовків", А Владислав Луговий за "Донбас".

На початку третього періоду знову команди обмінялися шайбами – на кидок Соломона Шапіро з "Вовків" відповів Ілля Смірнов, який оформив хет-трик. А до кінця матчу дубль оформив Володимир Чердак, який і встановив остаточний рахунок матчу 8:3.

Донбас – Крижані Вовки 8:3 (3:0, 3:2, 2:1)
Шайби: 1:0 Лялька (Смирнов, Чердак), 1:02. 2:0 Кирющенков (Чердак), 3:51. 3:0 Чердак (Кузьмик, Кирющенков), 18:25. 3:1 Шабанов (Чикіда), 26:20. 4:1 Смирнов (Скрипець, Денискін – більш.), 28:51. 5:1 Смирнов (Лялька, Денискін), 34:53. 5:2 Федосов (Н. Дворник, Овчинніков), 35:26. 6: 2 Луговий (Костіков, Захаров), 39:25. 6: 3 Шапіро (Шабанов, Черемнов – шостий польовий), 44:06. 7: 3 Смирнов (Лялька, Денискін), 46:25. 8:3 Чердак (Кирющенков), 48:40.

Свою наступну гру донеччани проведуть 16 жовтня о 18:00 проти МХК "Динамо", а "Крижані Вовки" двома днями пізніше зіграють з "Білим Барсом".