За чотири хвилини до кінця першого періоду, обидві команди проявили гольову активність, але ні гравці "Донбасу", ні "Дніпра" не змогли реалізувати свої моменти.

Рахунок у другому періоді відкрив Микита Мільохін, реалізувавши чисельну більшість. Другу шайбу "Донбас" закинув у третьому відрізку гри. Точний кидок завдав Ілля Коренчук.

Лише наприкінці гри, за 18 секунд до кінця матчу, гравець "Дніпра" Артем Целогородцев закинув шайбу у ворота "Донбасу". Втім фінальна сирена зафіксувала виїзну перемогу "Донбасу" із рахунком 2:1. Наразі в чемпіонаті впевнено лідирує "Кременчук" – 75, на другому місці "Дніпро" – 65, на третьому "Донбас" – 62.

Відеоогляд матчу 31-го туру Української хокейної ліги (УХЛ) "Дніпро" – "Донбас"