Домжале – Шахтар 0:3

Голи: Мудрик, 11 (п), 32, Топалов, 34

10 серпня "гірники" здобули мінімальну перемогу над Аль-Адалу з Саудівської Аравії. Єдиний гол у матчі забив Данило Сікан і те після рикошету від гравця суперника м'яч залетів у сітку воріт, пише 24 канал.

Дивіться також Дебютний тріумф Йовічевіча: Шахтар здобуває першу перемогу за літо – відео

У цей же день Шахтар зіграв ще один спаринг. Суперником стало словенське Домжале. Вже на 11-й хвилині донеччани заробили право на пенальті. До позначки підійшов Мудрик, який розвів м'яч за голкіпера по різних кутах воріт.Рахунок став 0:1 на користь донецького клубу.

Ударну 2-хвилинку Шахтар видав після екватора першого тайму. На 32-й хвилині Матвієнко класно вирізав на Мудрика. Михайло наблизився до воріт Домжале та легко переграв голкіпера. "Гірники" подвоїли перевагу 0:2.

Вже через дві хвилини рахунок став 0:3 на користь Шахтаря. М'яч після кількох рикошетів потрапив під удар Топалову, який зловив м'яч на ногу та в один дотик пробив по воротах Домжале. М'яч після рикошету суперника опинився у сітці воріт.

Шахтар за один день здобув дві перемоги. Це перші звитяги Ігоря Йовічевіча на чолі "гірників".