Маркевич: Працював в УАФ лише, щоб прийняти збірну

Олександра Петракова могло зараз на чолі збірної України не бути. У Мирона Маркевича, який працював в УАФ, були певні домовленості з Асоціацією щодо майбутньої роботи на чолі "синьо-жовтих".

Варто прочитати Зінченко закликав долучитись до збору коштів на народні "Байрактари"

Але домовленості між сторонами не втілились у реальність. Колишній керманич Дніпра та Металіста зізнався, що працював в УАФ лише заради роботи у збірній.

Я готовий працювати. Чесно кажучи, я працював в УАФ лише заради того, щоб прийняти збірну. В принципі, ми так і домовлялися, що Шевченко відходить і... На жаль, не сталося,
– розповів Маркевич.

Однак на цьому легендарний фахівець не поставив крапку на своїй тренерській кар'єрі. Навіть вік не стає перешкодою для Мирона Богдановича, який готовий до нових викликів. Наразі колишній футболіст виступає за ветеранську команду львівського Руху.

Зараз я вільний. Не дивлячись, що мені вже за 70, в мене є здоров’я, наснага. Стараюся тримати себе в формі. Нещодавно розпочався чемпіонат області серед ветеранів, я граю за Рух,
– додав тренер.

Після Шевченка, який покинув збірну після Євро-2020, очолив Олександр Петраков. Він спершу керував командою з приставкою "в.о.", але згодом повноцінно став головним наставником "синьо-жовтих".

Маркевич вже очолював збірну України

  • У 2010 році Мирон Маркевич вже приходив до тренерського крісла національної команди, яку очолював із лютого по серпень 2010-го. Збірна під його керівництвом провела лише чотири матчі.
  • Із літа 2016-го продовжував працювати зі збірною, але вже на організаторській посаді. На ній пробув до серпня 2021 року.
  • Востаннє нормально працював на тренерському містку у 2014 – 2016 роках у Дніпрі. Два місяці був радником у львівському Русі.
  • За свою кар'єру потренував багато клубів – Торпедо Луцьк, Поділля, Кривбас, Волинь-1, Карпати, Металург Запоріжжя, Металіста та російське Анжи, яке стало помилкою у кар'єрі Мирона Маркевича.