Зокрема, він стверджує, що у партнерів немає цілі, аби Україна перемогла у війні з Росією. За його словами, українська армія відчуває гостре розчарування від того, що їм не вистачає засобів для боротьби з величезною російською військовою машиною.

Дивіться також "Це жалюгідно": Долгополов розкритикував спортсменів, які продалися за російські гроші

Долгополов: У наших партнерів немає цілі, щоб ми перемогли

"На жаль, у наших партнерів немає цілі, щоб ми перемогли. Усім очевидно, що ми отримуємо достатньо, щоб триматися, але не перемагати. З нашого боку на полі бою очевидно, що в нас недостатньо засобів, щоб закінчити все це.

У нас в атакувальній ланці були автомобілі Nissan Patrol, у яких взагалі немає броні. У підсумку вони наїхали на протитанкову міну. Машина злетіла в повітря і закрутилася, і їм дуже пощастило, що вони вижили, хоча один із наших хлопців втратив ногу. Це велика проблема – якщо в день бою росіяни виставляють 15 важких бронемашин, то ми виставляємо п'ять. У них перевага у снарядах і у важкій броні. Тому все стає так складно. Це просто математично неможливо. У них більше людей, у них більше майже всього", – сказав Долгополов.

Екстенісист доєднався до лав ЗСУ

  • Нагадаємо, що Долгополов повернувся в Україну на початку повномасштабного вторгнення.
  • Раніше він розповідав про свої обов'язки у лавах ЗСУ. За його словами, він аеророзвідник, здебільшого працює на дронах, робить все, що пов'язано з ними: пілотування, розвідка, наведення, знищення ворога.
  • За роки кар'єри чвертьфіналіст Australian Open-2017 виграв чотири титули АТР — три в одиночному розряді та один у парному. Найвищою позицією у рейтингу найкращих тенісистів світу для українця було 13-те місце, яке киянин посідав у січні 2012-го. За роки, проведені на корті, тенісист заробив 7 млн доларів призових.