Імовірно, що в медальному заліку наша країна так і посідатиме 5 місце. Таке припущення в ефірі 24 каналу висловив спортивний коментатор і журналіст Дмитро Лазуткін.

Зверніть увагу 10 медалей та унікальне досягнення Крипака: підсумки Паралімпіади 3 вересня

Лазуткін: 5 місце – це наша позиція в медальному заліку

На його думку, Україні нереально потрапити в трійку збірних з найбільшою кількістю медалей. Втім 5 місце – це справді наразі наша позиція. Хоча теоретично ще можуть змінити результати Нідерланди чи Бразилія.

Лазуткін підкреслив, що 4 вересня вийде чимало українських паралімпійців, які мають всі шанси стати медалістами. В передостанній день відбудуться змагання з легкої атлетики та параканоє. Зокрема у фіналі бігтиме титулована спортсменка Оксана Ботурчук.

В паралімпійському спорті, як і в олімпійському, прогнози – штука невдячна. Але думаю, що до 100 медалей Україна має добрати,
– підкреслив спортивний журналіст.

І додав, 3 вересня завершився головний медальний вид спорту України на Паралімпіаді-2020 – плавання. Попри це, є за кого вболівати в легкій атлетиці та на веслувальному каналі. Тому Україна цілком може здобути ще 10 – 12 нагород.

Україна на Паралімпіаді-2020: останні новини

• Зоя Овсій 3 вересня перемогла в метанні булави і виборола для України 24 золоту медаль. Наразі в скарбниці нашої збірної 94 нагороди, серед яких 44 "срібла" і 26 "бронзи".
  • У медальному заліку Україна посідає 5 місце. Паралімпійські ігри-2020 в Токіо завершаться 5 вересня. В останній змагальний день наші спортсмени не будуть представлені.