З самого старту зустрічі херсонський клуб показав, що він хоч і новачок чемпіонату, але пасти задніх вже точно не збирається. Цю аксіому херсонці відразу ж змогли підтвердити двома закинутими шайбами ​​- спочатку відзначився Олександр Найдьонов, а під завісу періоду перевагу своєї команди збільшив капітан Микола Коляда.

У другій двадцятихвилинці підопічні Миколи Сидорова змогли вирівняти свою гру, попутно атакуючи ворота супротивника. Однак, реалізувати свої шанси, навіть при грі в форматі 5 на 3, "Крижані Вовки" так і не зуміли. Натомість форвард "Дніпра" Микита Макарицький закинув третю шайбу в ворота Микити Глотова, зробивши рахунок 3:0 на користь своєї команди.

Заключний період пройшов за сценарієм перших двох –"Вовки" вже, здавалося, змирилися з роллю наздоганяючих і практично завжди були змушені боронити свої ворота. До речі, в цьому матчі можна виділити голкіпера киян Микиту Глотова, який впевнено відбивав всі атаки противника, не дозволяючи довести рахунок до розгромного. Крапку в матчі на останніх секундах зустрічі поставив екс-лідер "Білого Барса" Кирило Бондаренко, зробивши рахунок 4:0.

Таким чином херсонський клуб записав на свій рахунок першу перемогу в чемпіонаті, а голкіпер Олег Петров оформив перший шатаут в поточному розіграші УХЛ.

Нагадаємо, що 16 вересня о 13:00 перший тур УХЛ закриють "Білий Барс" і МХК "Динамо". Трансляція поєдинку буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT. До цього свій перший поєдинок в сезоні 2018/2019 виграли донеччани, в нелегкому поєдинку обігравши "городян".

"Дніпро" – "Крижані Вовки" 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Шайби: 1:0 Найдьонов (Макарицький, Сірченко), 3:36; 2:0 Коляда (Бондаренко, Білоусов), 18:04; 3:0 Макарицький (Білоусов), 25:40; 4:0 Бондаренко (Коляда, Білоусов), 59:50.

Відеоогляд матчу "Дніпро" – "Крижані Вовки"