В основу логотипу покладена впізнавана форма основного логотипу УХЛ, а також виділені року проведення (2018-2019) майбутнього чемпіонату. Новий логотип сезону незабаром прикрасить ігрову форму хокеїстів і льодові арени клубів.

Читайте також: Опублікований календар матчів чемпіонату Української хокейної ліги сезону 2018/19

"Ми успішно провели два сезони, і вже в передчутті старту третього чемпіонату Української хокейної ліги. У нас вже є деякі досягнення, проте все найяскравіше нас чекає попереду. У наших планах – укладання договорів з технічними партнерами-виробниками спортивного екіпірування та страховою компанією, яка застрахує від нещасних випадків всіх гравців і вболівальників на льодових аренах. Також розглядається можливість проведення Матчу зірок УХЛ, це завжди цікаво вболівальникам", – розповів комерційний директор УХЛ Олексій Брага.

Він також додав, що триває робота над організацією інтернет-магазину для всіх шанувальників хокею.

"Там будуть представлені сувенірна продукція, одяг, аксесуари. Для фанатів команд УХЛ ми також готуємо продажу клубних джерсі, щоб кожен вболівальник міг приходити на хокей в такий же джерсі, в якій виступає його улюблена команда", – додав Олексій Брага.

Читайте також: Дворазовий володар Кубка Стенлі стане спеціальним гостем церемонії відкриття нового сезону УХЛ

"Основний упор в спілкуванні з вболівальниками ми робимо на інтернет: сайт і соціальні мережі. На сьогоднішній день це дає результат: Українська хокейна ліга входить в топ-10 хокейних ліг світу з підписниками в Facebook. Там ми регулярно проводимо різні конкурси", – підсумував комерційний директор УХЛ.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24