Дніпро-1 – Олімпік 3:1

Голи: Булеца, 32, Адамюк, 62, Тейлор, 77 – Політило, 90+3 (пен.)

До слова "Десна" зломила "Колос" та піднялася на третє місце в УПЛ: відео

Перед матчем хорошою звісткою для уболівальників "Дніпра-1" стала новина про можливе продовження оренди Супряги і Булеци, які, до речі, стали авторами голів у домашньому матчі проти "Олімпіка" (2:0) ще в 1-му турі чемпіонату.

На 32-й хвилині "Дніпро-1" відкрив рахунок у зустрічі. Класно зіграв на фланзі Тейлор, обігравши Зотько, після чого прострілив у штрафну, там Хобленко пропустив м'яч Булеці, який метрів з десяти пробив в нижній кут.

Вже після перерви дніпряни закріпили перевагу у матчі. Після навісу з кутової позначки Адамюк головою класним ударом з 13 метрів відправив м'яч під поперечину – 2:0.

А ще через 15 хвилин підопічні Дмитра Михайленка довели рахунок до розгромного – Назаренко перехопив передачу на половині поля суперника і віддав в штрафну на Тейлора, який з 12 метрів вколотив м'яч під поперечину.

Наприкінці зустрічі донечанни все ж відквитали один м'яч. Політило грамотно підставився під суперника і заробив пенальті. Він же і реалізував пенальті – 3:1.