Колос – Десна 0:2

Гол: Фаворов, 64, Картушов, 84
Нереалізований пенальті: Гавриш, 68 (Колос)

До слова У футболістів "Карпат" виявили коронавірус

Українська Прем'єр-ліга виходить з карантину. Честь відновити перервану першість випала представникам верхньої шістки – "Колосу і "Десні". Цей матч став лише сьомим очним для цих клубів.

У першому таймі активнішими були господарі поля, створивши кілька гострих моментів біля воріт гостей з Чернігова. На 36 хвилині після пасу Лисенка Смирний з хорошої позиції пробив, але м'яч потрапив у руки Пасту.

Після перерви "Десна" переломила хід зустрічі і відкрила рахунок у матчі – Тотовицький точно навісив з лівого флангу, а Денис Фаворов пробив головою з лінії воротарського – 0:1.

Через дві хвилини ковалівці могли встановити паритет у матчі, коли Вільхамссон впав у чужій штрафній від автора голу Фаворова і арбітр вказав на одинадцятиметровий удар. Гавриш з "точки" пробив трохи правіше центру, і Паст в падінні відбив м'яч.

На 84-й хвилині чернігівці зняли питання про переможця матчу: після скидки головою від Філіппова Єгор Картушов вийшов один на один з голкіпером і реалізував свій момент.