Воротар збірної України Дмитро Різник уже найближчим часом стане гравецм донецього колектива. Тепер Анатолію Трубіну відкрита дорога у європейський футбол.

Варте уваги Нокаут від "гірника": гравець Шахтаря добряче вдарив росіянина, який кричав "Слава Росії"

Новий голкіпер для Шахтаря

"Гірники" уже майже заврешили перехід Різника з Ворслки. Дмитро уже пройшов медогляд для Шахтаря, тому про офіційне оголошення угоди можна очікувати найближчими днями. Раніше ходили чутки, що Шахтар придбає Різника у Ворслки за 3 мільйона євро. Проте зараз фінансові умови угоди не розголошуються.

Перехід Різника у стан "гірників" дозволяє Шахтарю відпустити Анатолія Трубіна у Європу. Воротар уже відмовлявся підписувати новий контракт з донецьким колективом. Також Трубіном цікавилась низка європейських клубів, серед яких кризовий Ювентус. Та то трансферне вікно закордоном буде відкрите тільки влітку.

Кар'єра Дмитра Різника

  • 24-річний голкіпер усю свою кар'єру провів у полтавській Ворсклі. За "зелено-білих" Різник свтиг провести 70 матчів, у яких пропустив 84 гола.
  • З молодіжною збірною України ставав чемпіоном світу в 2019 році. Хоча жодного матчу не провів, оскільки основним був Андрій Лунін, який згодом став найкращим воротарем турніру.
  • За головну команду країни Різник провів два поєдинка. Один товариський (проти Болгарії) та офіційний у рамках Ліги націй (проти Ірландії).