Дмитро Чигринський має варіанти продовження кар'єри в Індонезії та Індії. Колишній гравець збірної України також може опинитися у чемпіонаті Азії.

Може бути цікавим Майстер шедеврів та ексгравець збірної України: претендент на єврокубки підписав 4 футболістів

Варто допомагати нужденним

Низка екзотичних колективів готові запросити у свою команду іменитого захисника, який залюбки може поділитися з клубами своїм величезним багажем досвіду. Агент Дмитра Чигринського Олександр Панкова запевнив, що у послугах захисника зацікавлені колективи із Індонезії та Індії. Колишній захисник збірної України зацікавили одразу декілька тамтешніх колективів, які виступають у елітних дивізіонах. Варто відзначити, що Чигринський не обмежується азійськими чемпіонатами, а також може продовжити свою кар'єру в рідній Україні.

Нагадаємо, що останні сім років своєї кар'єри Чигринський провів у Греції, спершу він грав у стані АЕКу, а згодом уже перебрався у Іонікос, наразі він носить статус вільного агента. В Україні Дмитро захищав кольори Карпат, запорізького Металурга, Дніпра та Шахтаря. Саме з донецького колективу він перейшов у Барселону за 25 мільйонів євро, де він все-таки не заграв. Ходили слухи, що Чигринський виявився старший, аніж по підроблених документах, тому каталонський колектив забракував захисника.