Неймовірна реакція

Славії швидко вдалось розмочити нулі на табло. Вже на 7-й хвилині Ніколае Станчу засмутив голкіпера Рейнджерса.

Це варто побачити Був спиною до воріт: 18-річний вундеркінд МЮ забив красивий гол головою в ЛЄ – відео

Ще до перерви гостям із Шотландії вдалось зрівняти рахунок. Голом відзначився Філіп Геландер – 1:1. На 90-й хвилині матчу господарі могли забити, але голкіпер Рейнджерса Аллан Макгрегор став на заваді голу.

Сталось це після подачі з кутового, коли футболіст Славії Лукас Масопуст впритул головою розстрілював ворота суперника. Однак фантастична реакція Аллана дозволила воротарю парирувати удар. Він не просто не дав забити, а й взяв м'яч намертво. Такий сейв голкіпер може сміливо претендувати на звання найкращого у цьому році.

• У підсумку – 1:1. Доля путівки у чвертьфінал вирішиться вже 18 березня у матчі-відповіді у Шотландії.
  • Для Макгрегора цей поєдинок став 35-м у цьому сезоні у всіх турнірах. За цей час він 24 рази виймав м'яч з власних воріт та ще 20 матчів провів на нуль.