Другої зустрічі з Португалією не буде

Шалений за драматизмом півфінал Євро-2022 видали Португалія та Іспанія. Останні повели з комфортним рахунком 0:2. З таким результатом закінчився перший тайм, повідомляє 24 канал.

До теми Україна прикро програла Росії та буде битись за 3 місце Євро-2022 з футзалу

А ось у другій 20-хвилинці все перевернулось з ніг на голову. Забивали виключно португальські футзалісти. Гол Коелью та дубль Зікі, який приніс перемогу Португалії над Україною (1:0) у груповій стадії турніру, зробили рахунок 3:2.

Португалія знову стала сильнішою за суперника та вийшла у фінал Євро-2022. У вирішальному матчі португальці спробують помститись Росії за перемогу над Україною (2:3).

На підопічних Олександра Косенка чекає надскладний екзамен у боротьбі за 3-тє місце – гра проти Іспанії. Другого протистояння проти португальців не буде.