Вардар – Динамо 0:4

Голи: Буяльський, 5, Сидорчук, 7, Дуелунд, 29, Русин, 87

Дивіться також: Показали хороший рух: Михайличенко прокоментував розгромну перемогу "Динамо" на зборах

У стартовому складі "Динамо" на матч з "Вардаром" вийшли: воротар Бущан, захисники Караваєв, Забарний, Кадар, Вівчаренко, півзахисники Сидорчук, Кадірі, Дуелунд, Піварич, Буяльський і форвард Соль.

Уже на 5 хвилині зустрічі "Динамо" відкрило рахунок. Гол на свій рахунок записав Віталій Буяльський.

Через дві хвилини перевагу "Динамо" подвоїв капітан команди Сергій Сидорчук. У середині тайму розгромним рахунок зробив данець Дуелунд.

У другому таймі у "Динамо" на полі з'явилися: Нещерет, Кендзьора, Шабанов, Миколенко, Попов, Шепелєв, Шапаренко, Сирота, Цітаішвілі, Ле Пена й Русин.

Остаточним рахунок на 87 хвилині зробив Русин, реалізувавши пенальті.

Вардар – Динамо відео повного матчу

• Перший товариський матч після зимової паузи "Динамо" провело 19 січня проти польської "Легії". Гра завершилася нічиєю 1:1.
  • У рамках підготовки до нового сезону кияни також зіграють з такими клубами: "Хайдук", "Динамо" Брест, "Кайрат", "Олімпія", "Стремсгодсет".
  • Перший офіційний матч "Динамо" у 2020 році відбудеться 23 лютого. Кияни вдома зіграють з полтавською "Ворсклою".