"Динамо" здобуло перемогу над “Нєфтєхіміком”

1 жовтня 2012, 22:02

Правління Олександра “Великого” видається успішним. Московське “Динамо” здобуло четверту перемогу у п’ятьох матчах після того, як до команди приєднався Олександр Овєчкін.

Завдяки тріумфу над “Нєфтєхіміком”, чинні чемпіони, які не надто вдало розпочали сезон, підійнялися уже на четверту сходинку Західної конференції.

Дві шайби влетіло у ворота гостей з Татарстану в дебютному періоді. Другу з них з пасу Овєчкіна закинув Ріхард Гюнге. Розгромним рахунок став у другій 20-хвилинці зусиллями все того ж Гюнге, а у вирішальній частині зустрічі зайвий раз довести, що вміє не лише асистувати, але й закидати вирішив Олександр Овєчкін.

Надпотужним пострілом капітан “Вашингтон Кепіталс” довів перевагу “Динамо” до 4 шайб. Після цього москвичі дозволили суперникам закинути гол престижу, однак останнє слово все ж залишили за собою - крапку у матчі поставив Костянтин Волков – 5:1.