Брентфорд – Динамо 0:0

У першому таймі "Динамо" могло пропустити гол. На сьомій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота "біло-синіх" через фол Артема Шабанова. Однак воротар Георгій Бущан парирував пенальті. У першому таймі голів не було.

По перерві ситуація не змінилася. Команди мали декілька можливостей відзначитися, але не використали свої нагоди. Відтак, матч завершився нічиєю 0:0.

"Брентфорд" виступає в другій за значущістю лізі Англії – Чемпіоншипі. "Бджоли" за підсумком минулого сезону посіли 11-е місце.

У минулому матчі на зборах кияни розгромили скромний австрійський клуб "Цирль". "Біло-сині" мали провести ще матч проти "Шваці", але поєдинок скасували.